daikin naścienny

Pompa ciepła Daikin Altherma 3 Bluevolution Hydroboks naścienny (ogrzewanie i chłodzenie)

Zintegrowana jednostka wewnętrzna naścienna w zestawie z jednostką zewnętrzną (moc 4,6 lub 8 kW) i zbiornikiem na c.w.u. 200 litrów.

23 290 zł

Decydując się na tego typu urządzenie, można starać się o dofinansowanie. Sprawdź jakie projekty są obecnie realizowane.

Sprawdź

Myśli o wymianie urządzenia, a nie masz wystarczających środków? Zobacz ofertę ratalną. Skontaktuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów.

Sprawdź Raty

Pompa Altherma 3 Bluevolution. Idealne dla nowych budynków lub nisko energetycznych domów. Wszystkie elementy hydrauliczne znajdują się wewnątrz jednostki. Wszystkie przyłącza wody oraz czynnika chłodniczego wychodzą od dołu, co ułatwia instalację urządzenia. Niewielkie wymiary sprawiają, że możemy go zmieścić w ciasnych kotłowniach, a do tego nie musimy pozostawiać miejsca z boku. Pompa pracuje nawet przy temperaturach nawet -25ºC. Zintegrowany z zbiornikiem buforowym 200l.


Nowa technologia Bluevolution to połączenie sprężarki o dużej sprawności oraz najnowszym czynnikiem chłodniczym. Oferujemy ogrzewanie aż do 65°C z dużą sprawnością, zarówno do ogrzewania podłogowego jak i grzejników. Wysoka sezonowa efektywność A+++ zapewnia najwyższe parametry pracy. Dzięki specjalnej aplikacji możemy zmieniać ustawienia z dowolnego miejsca.

Instrukcja urzytkownika.pdf
Instrukcja urzytkownika.pdf2.08 MB
Instrukcja instalatora.pdf
Instrukcja instalatora.pdf6.64 MB
Instrukcja urzytkownika 2.pdf
Instrukcja urzytkownika 2.pdf2.05 MB