Dlaczego warto wybrać produkty Kostrzewa

FIRMA Z BOGATĄ TRADYCJĄ

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KOSTRZEWA posiada blisko 40-letnie doświadczenie w produkcji kotłów c.o.  W 2000 roku, jako pierwsza firma w Polsce, wyprodukowała kocioł na pelet do domu jednorodzinnego.  Przez długi okres czasu, była jedyną firmą w kraju, która „uwierzyła” w pelet.

WŁASNA MYŚL TECHNOLOGICZNA

Firma KOSTRZEWA samodzielnie projektuje oraz testuje własne produkty. Ich najwyższą jakość potwierdzają krajowe, jak i również zagraniczne jednostki badawcze. Rdzeniem kotła jest palnik „uszyty na miarę” całości, nigdy odwrotnie. Geometrię palnika oraz materiał, z którego został wykonany, są precyzyjnie dobierane pod wymienniki ciepła, do których zostają wstawiane. Potwierdzeniem działań, oraz polityki firmy KOSTRZEWA, jest certyfikat 5 klasy wg normy PN EN 303-5: 2012, którym mogą pochlubić się urządzenia produkowane dla odbiorców, a także wpis na niemiecką listę BAFA. Bezkonkurencyjność firmy oparta jest na samodzielnej produkcji palników i wymienników do kotłów. W chwili obecnej, większość krajowych firm z branży korzysta z obcych półproduktów, produkując „składanki”.

CENY KONKURENCYJNE

Samowystarczalność to drugie imię firmy KOSTRZEWA. Od podstaw została stworzona sieć dystrybucji, która prowadzi od producenta, poprzez punkty sprzedaży, prosto do klienta z pominięciem wielu pośredników. To wszystko składa się na bezkonkurencyjną cenę urządzeń marki KOSTRZEWA, przy zachowaniu najwyższej jakości.

OD DOMU DO BLOKU OSIEDLOWEGO

W asortymencie znajduje się 30 różnych urządzeń na pelet, odpowiadających różnym potrzebom klientów. Kotły KOSTRZEWY o mocy od 10 do 300 kW ogrzeją budynki o różnej kubaturze i zapotrzebowaniu na ciepło.

SERWIS TECHNICZNY NAJLEPSZY W POLSCE

Najbardziej rozbudowana w kraju sieć obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej w branży kotłów c.o, 130 punktów serwisowych, oraz ekspresowa obsługa zgłoszeń. Ponad 70% komunikatów od klientów, realizowane jest w czasie od 6 do 12 godzin.

STOSUJEMY SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Do sprzedaży dopuszczane są wyłącznie, rzetelnie przetestowane produkty. Wszelkie techniczne nowości poddawane są drobiazgowym testom w  firmowym laboratorium, przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Badania prowadzone są  w warunkach zbliżonych do naturalnych, czyli  panujących w pomieszczeniach, dla których dedykowane jest dane urządzenie.

WŁASNY DZIAŁ KONSTRUKCYJNY

Konstruktorzy w firmie Kostrzewa projektują urządzenia w najnowocześniejszej technologii 3D, w oparciu o programy firmy Dassault Systemes – światowego lidera w dziedzinie narzędzi do projektowania i modelowania. Stosowanie nowoczesnej aparatury, umożliwia wprowadzanie innowacji w branży urządzeń grzewczych, uwzględniających potrzebę ochrony środowiska naturalnego, ograniczenie zużycia paliwa oraz rosnące wymagania klientów, dotyczące wzornictwa.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA PELETU

Innowacyjne rozwiązania proponowane odbiorcom: oprócz najlepszych na rynku urządzeń, nowoczesne i wygodne magazynowanie oraz pneumatyczne podawanie peletu na duże odległości. Urządzenia  firmy KOSTRZEWA można obsługiwać na odległość za pośrednictwem modułu internetowego lub modułu GSM.

WYPRZEDZILIŚMY O 6 LAT POLSKĄ I UNIJNĄ RZECZYWISTOŚĆ

Przedsiębiorstwo KOSTRZEWA jest pierwszym w Polsce producentem urządzeń grzewczych, które spełnia rygorystyczne wymagania emisyjno-techniczne unijnej dyrektywy Ekodesign. Dokument ten będzie obowiązywał od 2022 r.

DZIAŁAMY NA RZECZ POPRAWY CZYSTOŚCI POWIETRZA

Produkowane urządzenia są bezpieczne dla środowiska, emitują śladowe ilości spalin i popiołów, co potwierdzają badania techniczne oraz certyfikaty. Jednoczesna działalność uświadamiająca społeczeństwo w kwestii zachowania dobrego zdrowia, do którego kluczem jest czyste powietrze. Do pomocy w promowaniu prozdrowotnych nawyków powstał autorski program edukacyjny, adresowany do przedszkolaków, oraz realizowany obecnie program „Czysta Kotłownia”. Lustracja procesu poprawy jakości powietrza w Europie Zachodniej, późniejsze wnioski i propozycje przekazywane są decydentom. Uwagi, wynikające z praktycznego podejścia do tematu, docierają również do urzędników samorządowych poprzez  portal „PONE dla gmin”.

NADAJEMY KIERUNEK BRANŻY

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KOSTRZEWA jest krajowym pionierem pod względem uzyskania  potwierdzenia spełnienia wymagań dyrektywy Ekodesgin.   Jako pierwsze wyprowadziło na rynek urządzenia z certyfikatem 5 klasy wg normy PN EN 303:5-2012. Satysfakcjonującym faktem jest, że branża śledzi dokonania firmy i obiera podobne kierunki rozwoju.