selecta 15

Kocioł na pelet RED Selecta

Następca uznanego i sprawdzonego na naszym rynku kotła Red Compact.

Kompaktowy kocioł C.O. na pelet, idealny do małych kotłowni.

16 586 zł

Kompaktowy kocioł idealny do małych kotłowni. Dzięki temu, że układ C.O jest wbudowany w urządzenie łatwo można go przyłączyć do istniejącej już instalacji. Ten nowoczesny kocioł posiada wysoką sprawność powyżej 90% oraz rozległy zakres modulowanej mocy nominalnej.

Kocioł Selecta ma już wbudowany zasobnik na pelet o pojemności 72 l. Posiada nowe palenisko które jest wyższe i głębsze oraz w 100% hermetyczne. Nowy ceramiczny żarnik sprawia, że płomień pojawia się już w przeciągu 3 minut oraz pobiera mniej prądu.

Kocioł charakteryzuje się nietypową budową  z pionowym układem rur grzewczych i wewnętrznym turbulatorem co gwarantuje wysoką wydajność grzewczą oraz optymalną wymianę cieplną. Około 90% mocy wytworzonej przez kocioł przekazywana jest do wody gwarantując doskonałą wydajność dla tych, którzy wybierają grzejniki do ogrzewania domu. Kocioł posiada klasę energetyczną A+

Urządzenie jest w pełni automatyczny, samodzielnie się rozpala i wygasza oraz utrzymuje odpowiednią dla domowników temperaturę. Posiada funkcję AUTO-ECO która pomaga zaoszczędzić paliwo. Posiada duży pojemnik na popiół, który starcza na tydzień oraz specjalny system czyszczenia wymiennika który jest szybki i efektywny.

Red_Selecta_15_dane_techniczne.pdf
Red_Selecta_15_dane_techniczne.pdf383.78 KB
Red_Selecta_20_dane_techniczne.pdf
Red_Selecta_20_dane_techniczne.pdf394.68 KB
Red_Selecta_25_dane_techniczne.pdf
Red_Selecta_25_dane_techniczne.pdf383.89 KB
Instrukcja_Red_Selecta_cz1.pdf
Instrukcja_Red_Selecta_cz1.pdf4.73 MB
Instrukcja_Red_Selecta_cz2.pdf
Instrukcja_Red_Selecta_cz2.pdf3.8 MB