Kotły i piece

Kotły na pellet bardzo wydajna alternatywa dla piecy węglowych lub kominków.

Kotły na biomasę (pellet lub drewno) są interesujące pod wieloma aspektami. Wykorzystując ekologiczne zasoby odnawialne są w stanie ogrzewać całe budynki w sposób bardziej efektywny kosztowo, niż ogrzewanie nieodnawialnymi źródłami energii takimi jak węgiel, ropa, czy gaz. W konsekwencji piece na pellet nie tylko są ekologiczne, ale również zapewniają znaczące oszczędności kosztów ogrzewania.

Kotły na pellet są zaprojektowane tak, by mogły podgrzać wodę w domu jedno, lub wielorodzinnym, zarówno w kaloryferach, jak i w ogrzewaniu podłogowym, w zaledwie kilka minut. Montuje się je w komplecie z boilerem na wodę, w którym woda jest utrzymywana w odpowiednio wysokiej temperaturze, by być dostępna w każdej chwili.

Poniżej znajdziesz pełną ofertę na kotły na pellet wiodących marek takich jak: KostrzewaHKS Lazar, REDWindhager, Kozlusan.

Zadzwoń 721 551 402 nasz specjalista pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Wszystkie piece znajdujące się w ofercie mogą być jeszcze tańsze jeżeli zdecydujesz się na jego zakup z montażem. Stawka 8% VAT możliwa tylko z montażem. Prosimy o kontakt przed zakupem.

W naszej ofercie mamy również piecyki kominkowe na pellet renomowanej firmy Thorma. Sprawdź naszą ofertę.